Naujienos

2014-10-10 10:10:33

KALIAUSIŲ PARADE

   Saulėtą, auksinio rudens rytą (spalio 9 d.) buvome nuvykę į "Saulutės" lopšelį-darželį, kur dalyvavome rudens šventėje "Kaliausių paradas". Šventinį rytmetį nuotaikingai vedė "Kaliausė"(Vilma Saruolienė) ir "Šalna" (Vilė Černiuvienė). Kiekviena grupė pristatė savo pagamintą kaliausę. Mes taip pat atsivežėme savo pagamintą kaliausę, kuri čia rado draugų ir draugių.

   "Kaliausė"ir "Šalna" pakvietė keliauti visus šalnos takelais. Bekeliaudami dainavome daineles apie rudenį, deklamavome eilėraštukus apie vaisius ir daržoves, šokome, žaidėme ir džiaugėmes švente. Kaliauses  sustatėme į darželio teritorijoje esančias lysves, kad nubaidytų besibūriuojančias varnas.

    Šventę vainikavo nuostabaus grožio kilimas iš rudeninių vaisių ir daržovių. Į centrą grįžome pilni gerų įspūdžių, o kad nepamirštume rudens dovanojamo dosnumo patys išsikepėme obuolių pyragą, o mūsų virėjos Audronė ir Daiva vaišino neįtikėtino skanumo burokėlių pyragu.Pasigaržiavę  skanėstais bėgome į savo kiemą pasidžiaugti saulės spinduliais.

parengė vyr. logopedė Ina Kiškienė