Renginiai


RUDENS GĖRYBIŲ ŠVENTĖ UGDYMO CENTRE 

  Spalvingas Kijėlių specialiojo ugdymo centro  bendruomenės renginys prasidėjo, skambant K. Jablonskio dainai „Ruduo“. Į salę, išpuoštą pačių vaikų, jų tėvelių ir mokytojų kūrybingai pagamintais rudens gėrybių eksponatais ir puokštėmis, visus pakvietė Rudenėlis. Šis pagrindinis šventės personažas, pasigrožėjęs mokinių darbais, pasiūlė mokiniams dalyvauti vaisių ir daržovių parade.

  Šventėje dalyvavo keturių klasių komandos, kurios atstovavo skirtingus vaisius ir daržoves. Mokiniai, pasigaminę ir pasipuošę savo kurtomis emblemomis, išradingai prisistatė Rudenėliui.

  Rudenėlis priminė mokiniams augalo augimo ciklus ir pasiūlė parungtyniauti augalų augimo varžybose.  Mokiniai kartu su mokytojomis noriai skynė nuo simbolinės obels šakos „stebuklingus obuolius“ ir aktyviai bei išradingai atliko juose rastas užduotis. Visi kartu spėliojo mįsles, žaidė judriuosius žaidimus: „Rudens gėrybių kelionė“, „Pasodink ir nukask bulves“, „Ropės rovimas“, „Kelionė per pelkę“. Taip visi pasiskirstę komandomis  „Sodino sodą“ ir „sėjo daržą“,  ragavo užrištomis akimis rudens gėrybes ir spėliojo kas tai galėtų buti. Šoko lietuvių liaudies šokius: „Šiaudų batai“, „Sėdi arbūzas“. Už kiekvieną atliktą užduotį mokiniai buvo apdovanoti rudens žetonais, kuriuos šventės pabaigoje rūpestingai suskaičiavo. Buvo nuspręsta, kad visos daržovių komandos užaugo didelės, o pačiu „gausiausiu derliumi“ šįkart džiaugėsi  bulvyčių komanda- 7-8 lavinamosios klasės mokiniai.

   

  Rudenėlis kiekvienai komandai padovanojo po vaisinių ledinukų puokštę ir, atsisveikindamas iki kito rudens, pakvietė visus pasivaišinti pačių  10 lavinamosios klasės mokinių keptu obuolių pyragu ir spaustomis sultimis.

  Mokiniai draugiškai bendravo, dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi. Dar ilgai netilo šventinis šurmulys...

Parengė vyr. auklėtoja

Lina Rupeikienė


Puslapis "Renginiai" atnaujintas 2020-11-17